Největší dodavatel pouťové techniky
ve východní evropě!

FUN HOUSE

Made in Czech Republic

3 patrový dům smíchu

tuto atrakci vyrábí  Fun Light Amusements

Jedná se o třípatrový dům smíchu se spoustou mechanických zábavných prvků. Atrakcí se prochází skrz překážkovou dráhu až do 3 patra, kde je možné na konci sklouznout se velkým tobogánem až k východu. Uvnitř atrakce je celkem 22 překážek a pastí. Otáčecí sud, pohyblivé schody, automyčka, posuvná podlaha a jiné. Video domu smíchu je k vidění v příloze (nutná registrace).

rychlá INSTALACE A ROZKLÁDÁNÍ

Celá atrakce je kompletně na jednom návěsu a staví se pomocí hydrauliky.  Tobogán se ukládá samostatně na malý přívěs. Ovládací panel rozkládání je navržen tak, aby bylo možné spustit vždy pouze jednu funkci. Celý systém je zabezpečen pomocí senzorů a umožňuje spustit další krok, teprve když je ten předchozí kompletně dokončen. Výrazně se tak eliminuje riziko chybného postupu vlivem lidského faktoru. Pro pohodlnou stavbu atrakce jsou potřeba 3 osoby a instalace trvá 3 hodiny.

POKROČILÉ OVLÁDÁNÍ

Celý systém je ovládán přes řídící panel napojený na výkonnou jednotku PLC, která ovládá jednotlivé překážky. Program neustále hlídá funkčnost a v případě výpadku hlásí konkrétní poruchu na displeji. Operátor je vždy plně informován o tom, který prvek je spuštěný, vypnutý nebo který má poruchu. Osvětlení atrakce, včetně světelných efektů, je řízeno stejným způsobem. Na displeji je vždy zobrazeno, který efekt nebo světlo je aktivní.

Bezpečnost

Atrakce je certifikována dle normy ČSN EN 13814 (Prostředky lidové zábavy pro slavnosti a lunaparky – Bezpečnost). Veškeré elektro-mechanické prvky jsou vybaveny nouzovým tlačítkem STOP a nad rámec normy ještě doplněny bezpečnostnímy optickými a tlakovými senzory. Atrakce je vybavena amenometrem, který neustále měří sílu větru a v případě potřeby upozorní zvukovým signálem obsluhu na nevhodné provozní podmínky.

TRIKY FUN HOUSE

Jednotlivé triky lze objednat samostatně v různých provedeních a rozměrech.

specifikace
  • Rozměry transport (DxŠxV): 14m x 2,55m x 4,1m
  • Rozměry rozložené (DxŠxV): 18,5m x 6m x 11m
  • Počet transportů: 2
  • Váha: 30t
  • Příkon: 25kW
  • Doba instalace: 3osoby/3hodiny
  • Hydraulické vyrovnávání podvozku: Ano

Prostředky lidové zábavy pro slavnosti a lunaparky – Bezpečnost

ČSN
EN 13814

YY YYYY

Obrázky

 
  Zaregistrovat se | Zapomenuté heslo